Pogaduszki o samochodach...
Dlaczego nie skoro jest Hydepark!? ;)
i w ogóle jestem zdania że NOX z tą micra to chcesz grubo przesadzić.. toż to śmierć w oczach.. generalnie takie mkIV gdyby miało powyżej 150KM to już bym się zaczynał obawiać.. nawet po przerobionym zawieszeniu, hamulcach i na 225/45 oponach;p


  PRZEJDŹ NA FORUM