| Pogaduszki o samochodach... Dlaczego nie skoro jest Hydepark!? ;) |
| i w ogóle jestem zdania że NOX z tą micra to chcesz grubo przesadzić.. toż to śmierć w oczach.. generalnie takie mkIV gdyby miało powyżej 150KM to już bym się zaczynał obawiać.. nawet po przerobionym zawieszeniu, hamulcach i na 225/45 oponach;p |