Shisha :)
Jak sama nazwa wskazuje.
dwa jabłka, pistacja. pistacja to był "eksperyment" ale okazała sie smaczniutka. P.s. moje doświadczenia z shisha skończyły się na 5 razach. marny wynik ale było dobre


  PRZEJDŹ NA FORUM