Shisha :)
Jak sama nazwa wskazuje.
może i jest niskonikotynowy ten tyton, ale mi to pasi oczko z lolkami skonczylem dawno temu po wielu krzywych akcjach i nie chce do tego wracac oczko


  PRZEJD NA FORUM