Shisha :)
Jak sama nazwa wskazuje.
może i jest niskonikotynowy ten tyton, ale mi to pasi
z lolkami skonczylem dawno temu po wielu krzywych akcjach i nie chce do tego wracac
PRZEJD NA FORUM