| JUWENALIA 2010!!!!!!!! czyli co i gdzie |
| Siemanko!!!! Dochodzily mnie sluchy, że gdzieś się spotykamy, a to w środe, a to w czwartek. Chcialbym, ażeby ktoś kto wie co i jak sprecyzowal co robimy. A jak nic nie jest ustalone to chcialbym żebyśmy się gdzieś umówili!!! |